Certyfikowane
szkolenia TCL

Certyfikowane szkolenia TCL

Montaż i konfiguracja
pomp ciepła

Chcesz zostać autoryzowanym instalatorem pomp ciepła TCL? Zapraszamy na certyfikowane szkolenia TCL! Wybierz odpowiadający Ci termin oraz wypełnij poniższe dane. Dołącz do instalatorów globalnej marki zajmującej się produkcją klimatyzacji przemysłowej oraz elektroniki użytkowej.

Nasze certyfikowane pompy ciepła cechuje wysoka jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania, polski serwis i nowoczesny design.

 

Zapisz się już dziś – ilość miejsc ograniczona! Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu. Do zobaczenia na szkoleniu!  Polityka prywatności

  Szkolenie f-gazowe

  Szkolenie dedykowane jest dla osób które zajmują się zawodowo usługami związanymi z zastosowaniem substancji  zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych. Tym samym kurs  F-GAZY dedykowany jest przede wszystkim przedsiębiorcom oraz pracownikom zajmujących się instalacją. Także serwisowaniem, naprawą, konserwacją lub likwidacją urządzeń chłodniczych, urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła.

  Szkolenie kończy się egzaminem.


   Polityka prywatności

   Szkolenie z lutowania twardego
   (komplementarne z f-gazami)

   Celem szkolenia jest poznanie tajników lutowania stali i miedzi oraz uzyskanie zaświadczenia potwierdzającego kwalifikacje. Kurs lutowania twardego jest jednym ze szkoleń którego odbycie daje uczestnikom praktyczną wiedzę przydatną w pracy i życiu codziennym.

   Szkolenie lutowania twardego skierowane jest do osób, które zajmują się pracami lutowniczymi zwłaszcza w miejscach gdzie wymagana jest wysoka jakość lutowania. Na szkolenie z lutowania zapraszamy również osoby, które dopiero planują poznać tajniki lutowania twardego stali i miedzi.


    Polityka prywatności

    Szkolenie z napełniania
    i obsługi butli

    Celem szkolenia jest uzyskanie uprawnień UDT do napełniania i obsługi butli o pojemności powyżej 350 cm3.

    Szkolenie z obsługi i napełniania zbiorników ciśnieniowych adresowane jest do osób, które zajmują się, bądź będą się zajmować zawodowo napełnianiem gazami oraz obsługą ciśnieniowych zbiorników przenośnych o pojemności powyżej 350 cm3. Szkolenia te są przede wszystkim wymagane dla stanowisk pracy takich jak: monter instalacji chłodniczych i pomp ciepła, strażacy, pracownicy szpitali, uzdrowisk, zatrudnieni w sektorze przemysłu spożywczego, płetwonurkowie oraz właściciele i pracownicy centrów i baz nurkowych obsługujący agregaty napełniające butle nurkowe, obsługa sprzętu paintball.

    Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne uczestnika do samodzielnego napełniania i obsługi urządzeń oraz zbiorników ciśnieniowych. Szkolenie to uprawnia do obsługi i napełniania butli gazami.


     Polityka prywatności

     Szkolenie na certyfikowanego instalatora
     pomp ciepła

     Celem szkolenia jest uzyskanie dokumentu uprawniającego do przystąpienia do egzaminu UDT.

     Szkolenie dedykowane jest dla monterów instalacji chłodniczych i cieplnych oraz tych osób, które pragną zostać Certyfikowanym Instalatorem Pomp Ciepła. W trakcie kursu instalatora OZE przekazujemy specjalistyczną wiedzę, łącząc zagadnienia teoretyczne z praktyką.


      Polityka prywatności

      Szkolenie na certyfikowanego instalatora
      paneli fotowoltaicznych

      Celem szkolenia jest uzyskanie dokumentu uprawniającego do przystąpienia do egzaminu UDT

      Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z przepisami krajowymi i normami dotyczącymi stosowania systemów fotowoltaicznych a następnie podstawami wiedzy technicznej. Ugruntowana zostanie wiedza w zakresie budowy, właściwości i zasad montażu. Przyszli monterzy instalacji fotowoltaicznych przećwiczą również dobór falownika (inwertera) i określą jego sprawność. Dowiedzą się także do czego służy dioda bocznikująca fotoogniwo (by-pass) oraz co to jest gorący punkt (hot spot).

      Systemy bateryjne

      Osobny moduł szkolenia z fotowoltaiki poświęcony został autonomicznym systemom, wykorzystaniu akumulatorów oraz zasilaniu awaryjnemu. Po czym, kursanci przejdą do string planu, czyli planu instalacji, gdzie poznają praktyczne zasady wykonywania instalacji, doboru i wymiarowania przewodów i kabli. Monterzy zapoznają się również z narzędziami i wyposażeniem do montażu fotoogniw i modułów (PV).


       Polityka prywatności

       Szkolenie z uprawnień energetycznych:
       G1E, D

       Kurs elektryczny składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich ma za zadanie usystematyzować zdobytą wiedzę. W jej trakcie nasi szkoleniowcy poruszają istotne zagadnienia, takie jak: rodzaje instalacji, obowiązujące przepisy, zasady bezpieczeństwa badań. Także elementy, na które należy zwracać uwagę podczas wypełniania protokołu przeprowadzonych pomiarów.

       Część praktyczna pozwala kursantom samodzielnie przećwiczyć poruszane w części teoretycznej zagadnienia. Uczestnicy kursu elektrycznego podczas wypełniania zadania mogą zapoznać się ze sprzętem pod czujnym okiem naszych szkoleniowców.


        Polityka prywatności

        Szkolenie z uprawnień energetycznych:
        G2E, D

        Podczas kursu poznasz wszelkie zasady, przepisy i warunki techniczne obsługi urządzeń, instalacji i sieci. Poznasz także zasady wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i montażowych. Dodatkowo, szkolenie obejmuje przepisy bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej. Dowiesz się podczas niego, jak postępować w razie awarii, pożaru i innych zagrożeń oraz jak udzielać pierwszej pomocy.


         Polityka prywatności

         Szkolenie z uprawnień energetycznych:
         G3E, D

         Szkolenie ŚSEP G3 (gazownik) przeznaczone jest dla osób zajmujących się dozorem i/lub eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe.

         Adresatami kursu są m.in.: gazownicy, palacze kotłów, serwisanci, instalatorzy, monterzy oraz osoby obsługujące urządzenia, do których wymagane są uprawnienia, wynikające z przepisów prawa energetycznego.


          Polityka prywatności

          go top