Dystrybucja

Dystrybucja

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami pomp ciepła renomowanej marki TCL i serdecznie zapraszamy do współpracy instalatorów oraz sklepy. Nasza firma zapewnia bardzo korzystne warunki współpracy, które umożliwiają partnerski rozwój biznesu. Posiadamy dedykowanych opiekunów, którzy służą profesjonalną obsługą klienta, dostarczając wsparcie techniczne, doradztwo oraz terminowe realizacje zamówień. Działając jako dystrybutor TCL na całą Polskę, mamy silną obecność na rynku i możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów. Jeśli szukasz niezawodnych i efektywnych pomp ciepła, dołącz do naszej sieci partnerów i ciesz się z sukcesu we współpracy z nami. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegóły naszej oferty i rozpocząć owocną współpracę.

tel. +48 662 000 388; +48 600 900 915; +48 600 700 675

Wszystkie urządzenia TCL / dystrybucja Zapraszamy do współpracy

Marka TCL

Fabryki TCL ( The-Creative-Life ) dedykowane pod produkcję pomp ciepła to ponad 434 000m2 powierzchni produkcyjnej. Możliwości produkcyjne wynoszą ponad 1.8 miliona sztuk rocznie. To w pełni zautomatyzowana i kontrolowana produkcja zapewniająca najwyższą jakość wykonania. Zastosowanie rygorystycznej kontroli jakości wyklucza błędy produkcyjne w 99%. Inwestycje działu R&D to około 10 milinów dolarów rocznie co przekłada się na bardzo szybki rozwój produktów oraz zwiększanie efektywności grzewczej i energetycznej.

Dział badań i rozwoju to aktualnie ponad 100 inżynierów pracujących nad ciągłym ulepszaniem produktów TCL – The-Creative-Life. To łącznie 42 laboratoria zlokalizowane w wielu regionach świata.

go top